Rreth Sallonit

Sallon Klodi ka një eksperiencë 18 vjeçare në fushën e parukerisë dhe zbukurimeve të femrave. Klodi është e specializuar në make up profesional dhe make up stilime modelesh nusesh, lyerje flokësh me produkte profesionale dhe më cilësore në treg si Schwarzkopf, revlon,acuarel etj. Prerje dhe krehrje profesionale dhe jo vetëm.

Sallon Klodi është i  përkushtuar ndaj krijimtarisë në fushën e bukurisë duke kombinuar  profesionalizmin me cilësinë më të lartë ndaj shërbimit të klientit. Vizita në Sallon Klodi do ju mbushi me ngrohtësi, dashamirësi dhe rezultate të mrekullueshme. Mos hezitoni rezervoni një takim dhe ejani në Sallon Klodi për një ekperiencë magjike në botën e bukurisë.

 

 

 

Cilësi në shërbim0%
Çmime konkurruese0%
Produkte super cilësore0%
18 vite eksperiencë0%
Make up profesional0%Stilime Nusesh

Sallon Klodi ofron si shërbim stilimet profesionale për nuset.

 

 

 

 

 

 

 Make up

Sallon klodi ofron si sherbim te gjitha llojet e make up-it nga me i thjeshti tek me i nderlikuari. Make up realizohet me brendet me te mira boterore(mac dior huda beauty make up studio anastasia ysl kryolan samer khouzami inglot…).

 

 

 

 Lyrje Flokësh

Sallon Klodi ofron lyrje flokësh me prdukte profesionale dhe cilësore si olaplex, schwarzkopf, revlon, acuarel etj. për rezultate fantastike. Ejani në Sallon Klodi dhe floku juaj do të ketë shkëlqimin dhe bukurinë që meriton, në duart të Klodit dhe stafit të specializuar.Trajtim Flokësh

Sallon Klodi ofron shërbimin e trajtimit të flokëve duke përdorur Olaplex si dhe të gjitha trajtimet me Schwarzkopf Professional.

 

 

Feedback

Kliente të kënaquraorari

E Hënë                   Mbyllur

E Martë      08:00  AM me 19:00  PM

E Merkurë  08:00  AM me 19:00  PM

E Ejnte       08:00 AM me 19:00  PM

E Premte    08:00 AM me 19:00  PM

E Shtunë    08:00 AM me 20:00  PM

E Dielë       08:00 AM me 20:00  PMNa shkruaj