15 vjet përvojë në fushën e parukerisë
Cilësi e garantuar
Mirësevini në Sallon Klodi

Rreth Nesh

Salloni jonë

Sallon Klodi ka një eksperiencë 15 vjeçare në fushën e parukerisë dhe zbukurimeve të femrave. Klodi është e specializuar në make up profesional dhe make up stilime modelesh nusesh, lyerje flokësh me produkte profesionale dhe më cilësore në treg si Schwarzkopf, revlon,acuarel etj. Prerje dhe krehrje profesionale dhe jo vetëm. Sallon Klodi është i  përkushtuar ndaj krijimtarisë në fushën e bukurisë duke kombinuar  profesionalizmin me cilësinë më të lartë ndaj shërbimit të klientit. Vizita në Sallon Klodi do ju mbushi me ngrohtësi, dashamirësi dhe rezultate të mrekullueshme. Mos hezitoni rezervoni një takim dhe ejani në Sallon Klodi për një ekperiencë magjike në botën e bukurisë.

Sallon Klodi Vlorë
Sallon Klodi
Sallon Klodi Vlore
Sallon Klodi Vlore

Shërbimet

Rregullim Vetullash

Rregullim Vetullash

Sallon Klodi ofron shërbimin e rregullimit të vetullave. Ekspertet e stafit tanë janë të specializuar në rregullimin e vetullave në menyrë profesionale dhe artistike si dhe çdo llojë forme klientët tanë deshirojnë.

Masazh Fytyre

Masazh Fytyre

Sallon Klodi ofron shërbime masazh fytyre me produkte profesionale dhe më cilësore në treg. Pastrimi dhe masazhi i fytyrës është specializimi jonë ejani për një provë.

Depilim

Depilim

Sallon Klodi ofron shërbime depilimi me produkte profesionale. Depilim fytyre, krahë, këmbët, bikini dhe çdo pjesë tjetër të trupit. Ekspertët tanë janë të specializuar dhe ofrojnë shërbim profesional.

Stilime Modelesh Nusesh

Stilime Modelesh Nusesh

Sallon Klodi ofron shërbimin e stilimeve modelesh nusesh. Make up profesional dhe të përsonalizuar sipas dëshirave të klientëve. Lyerje dhe krehjre flokësh me produkte cilësore dhe profesionale për nje rezultat magjikë siç është dhe dita e dasmës juaj.

Make Up

Make Up

Sallon Klodi ofron shërbime make up profesional me rezultate fantastike dhe çmime konkuruese në treg. Ekspertët tanë do ju ofrojnë shërbime profesionale duke përdorur produkte profesionale me cilësinë më të larte për kujdesjen e klientit.

Krehje

Krehje

Sallok Klodi ofron shërbimin e krehrjeve të flokëve në menyrë profesionale me super çmime. Rezultate fantastike që do ju zbukurojnë flokët dhe humorin.

Prerje Flokësh

Prerje Flokësh

Sallon Klodi ofron shërbimin e prejreve të flokëve. Nuk ka rëndësi se çfarë llojë floku keni, kaçurrela apo me onde të shkurta apo të gjata ekspertët tanë bashkë me Klodin do ju realizojnë prerjen e flokëve që ju dëshironi që të trgoni me e bukur se sa kurrë.

Lyrje Flokësh

Lyrje Flokësh

Sallon Klodi ofron lyrje flokësh me prdukte profesionale dhe cilësore si schwarzkopf, revlon, acuarel etj. për rezultate fantastike. Ejani në Sallon Klodi dhe floku juaj do të ketë shkëlqimin dhe bukurinë që meriton, në duart të Klodit dhe stafit të specializuar.

Stafi Ynë

Erjona Beshtika
Sajmira Kotollaku
Hajret Isai
Klodi
Brisejda Hasani
Lorena Caushi
Erjona Beshtika

Erjona Beshtika

Eksperte

 

Sajmira Kotollaku

Sajmira Kotollaku

Eksperte

 

Hajret Isai

Hajret Isai

Eksperte

 

Klodi

Klodi

Manaxhere/Administrator Sallon Klodi

 

Brisejda Hasani

Brisejda Hasani

Eksperte

 

Lorena Caushi

Lorena Caushi

Eksperte

 

Klientët tanë

Klodi i ke duart kaq të arta, faleminderit je shumë e mirë.

Xhuliana Xhemaj

Xhuliana Xhemaj

Duart të arta i ke si gjithmon Klodi je e pa arrtitëshme.

Kleuza Mecani

Kleuza Mecani

Video

Make up

15 Vjet Sallon Klodi

Krehje flokesh

Pergatitje make up modele nuse

Prerje Flokësh

Make Up

Çmimet

Prerje (flokë të gjata)
1000L
Prerje (flokë i shkurtër)
700L
Lyerje Schwarzkopf 60g
2500L
Lyerje Schwarzkopf 60g
2800L
Lyerje Revlon 60g
2000L
Lyerje Acuarel 60g
1600L
Dekolorim 30g
600L
Dekolorim Blondme 1g
80L
Krehrje (floke i shkurtër)
500L
Krehrje (flokë i gjatë drejt)
700L
Krehjre (Difuzor)
700L
Krehrje (flokë mesatar me onde)
800L
Krehrje (floke i gjatë me onde)
1000L
Make up i thjeshtë
1000L
Make up Professional
2500L
Qërpikë (Make Up studio)
1500L
Stilim onde (pjaster, mashe)
1000L
Stilim (flokë mesatar)
1500L
Stilim (flokë i gjatë)
2000L
Stilim kaçurrela të vogla (mashe)
200L
stilim kaçurrela të vogla (mashe flokë i gjatë)
3000L
Reflekset e flokut (nutri colorcream 60g)
1500L
Reflekset e flokut (larja e flokut me produkte specifike + tepër për çdo shërbim)
300L
Tratimet e flokut (kundër rënies +shtesë çmimi ampul)
2000L
Trajtimet e flokut (rigjenerim +shtesë çmimi ampul)
2000 L
Trajtimet e flokut (kundër zbokthit)
1500L
Trajtimet e flokut (hidratim)
1500L
olaplex 1.78ml
500L
olaplex 3.78
1000L
olaplex 7.5ml
2000L
olaplex 15ml
4000L
Heqje vetullash
300L
Heqje mustaqesh
200L
Pastrim fytyre me fill
500L

Super Oferta

Na Kontaktoni

Info Kontakti

 

Sallon Klodi Vlore

Sallon bukurie - Hair and Makeup Studio Vlore

Adresa : Rr.Hasan Kushta , Vlorë 9401

Email: info@sallonklodi.com

Tel: +355692685827

Website : www.sallonklodi.com

 

Na vizitoni

Përkthe

Albanian Albanian English English Italian Italian