ShërbimetStilime Nusesh

Sallon Klodi ofron si shërbim stilimet profesionale për nuset.

 

 

 

 

 

 

 Make up

Sallon klodi ofron si sherbim te gjitha llojet e make up-it nga me i thjeshti tek me i nderlikuari. Make up realizohet me brendet me te mira boterore(mac dior huda beauty make up studio anastasia ysl kryolan samer khouzami inglot…).

 

 

 

 Krehje

Sallok Klodi ofron shërbimin e krehjeve të flokëve në menyrë profesionale me super çmime. Rezultate fantastike që do ju zbukurojnë flokët dhe humorin.

 

 

 

 

 Trajtim Flokësh

 

Sallon Klodi ofron shërbimin e trajtimit të flokëve duke përdorur Olaplex si dhe të gjitha trajtimet me Schwarzkopf Professional. 

 

 

 

 Lyrje Flokësh

Sallon Klodi ofron lyrje flokësh me prdukte profesionale dhe cilësore si Olaplex, schwarzkopf, revlon, acuarel etj. për rezultate fantastike. Ejani në Sallon Klodi dhe floku juaj do të ketë shkëlqimin dhe bukurinë që meriton, në duart të Klodit dhe stafit të specializuar.

 

 Prerje Flokësh

Sallon Klodi ofron shërbimin e prejreve të flokëve. Nuk ka rëndësi se çfarë llojë floku keni, kaçurrela apo me onde të shkurta apo të gjata ekspertët tanë bashkë me Klodin do ju realizojnë prerjen e flokëve që ju dëshironi që të trgoni me e bukur se sa kurrë.